Preskočiť na obsah

#2424

Adresa
, , 47, Nemešany
Stav
Vyriešené

Nejaký bezohľadný a menej inteligentný človek vyhodil mŕtvu sliepku do biokontajnera. Žiadam vyhlásiť do rozhlasu, ze mŕtve zvierata v žiadnom prípade do tohto kontajnera nepatria a nech tu mŕtvu hydinu z kontajnera odstráni. Spôsobuje to otrasný smrad. Tento problém sa opakuje. Ďakujem

Foto problému