Preskočiť na obsah

#2301

Adresa
, , 62, Nemešany
Stav
Vyriešené

Prosim kompetentneho aby spravne nastavil casovac verejneho osvetlenia lebo je sice pekne ze lampi v novej casti uz svietia ale svietia v nespravny cas Dakujem